Jagoda Pawelec z klasy IIIA otrzymała wyróżnienie (kat. szkoły średnie) w Konkursie Piosenki Patriotycznej "Śpiewam dla Polski" w CK Teatr w Grudziądzu.
Gratulujemy!

sdp1



sdp2
Narodowe Święto Niepodległości w IV LO
Wyniki konkursu dla klas na akcenty patriotyczne w garderobie.
1. miejsce - klasa I d
2. miejsce - klasa II b
3. miejsce - klasa I c i II a
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego w auli szkolnej. 
Na Błoniach Nadwiślańskich odbyły się Mistrzostwa miasta szkół średnich w sztafetowych biegach przełajowych.
Drużyny reprezentujące naszą szkołę zarówno  dziewcząt jak i chłopców zajęły 3 miejsce.
Gratulujemy!
biegiprzełajowe zdj 1 mm 2023 biegiprzełajowe zdj 2 mm 2023 

biegiprzełajowe zdj 3 mm 2023 biegiprzełajowe zdj 4 mm 2023
Wyniki Olimpiady Języka Angielskiego:
1. Blanka Szabo - klasa I c
2. Daria Borucka - klasa II a
3. Zofia Bederska - II c
Gratulujemy

Uczennica naszej szkoły Małgorzata Pyszora z klasy 1b  - jednocześnie zawodniczka UKS Orion Ruda Gmina Grudziądz została
Mistrzynią Polski w jeździe drużynowej na czas. Serdecznie gratulujemy. 

mistrzynikolarstwo2023
W piątek 24 października w Hotelu Rudnik odbyły się "Połowinki".
polowinki4


polowinki1

polowinki3

polowinki2
W "Czwórce" obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych.

edj1 2023 9 26

W ramach tego dnia zwróciliśmy uwagę jak ważna jest nauka języków we współczesnym świecie.
Quizy wiedzy, ciekawostki, przysłowia, gry językowe, to wszystko uczyniło lekcje języków innymi niż zwykle.
Najbardziej do gustu przypadło tworzenie projektów koszulek z logo dnia oraz plakatów.
Wystawa z prezentująca prace uczniów do obejrzenia na parterze korytarza szkolnego

.edj2 2023 9 26

edj3 2023 9 26   edj4 2023 9 26
W piątek 13.10.2023 - obchodziliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodwej.
Przedstawiciele klas pierwszych w imieniu uczniów złożyli ślubowanie.
Były występy artystyczne solistów, zadebiutował na scenie szkolny zespół muzyczny.

dken1


den2
stopcyberprzemocy2023
Finał wojewódzki koszykówki 3x3 w IV LO.
Do turnieju zakwalifikowało się 11 zespołów męskich i 6 żeńskich.

wfk-2023-zdj2.jpg   wfk-2023-zdj3.jpg
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1 miejsce IV LO Bydgoszcz
2 miejsce IV LO Grudziadz
3 miejsce ZS Mogilno
4 miejsce IV LO Brodnica
5 miejsce ZS Szubin
6 miejsce ZS II Rypin

Skład drużyny IV LO:
Natasza Jankowska, Zuzanna Krajewska, Aleksandra Kutnik, Joanna Pryc, Laura Strojna.
Trener Marcin Gralak.

 Klasyfikacja końcowa chłopców:
1 miejsce ZS Akademickich Włocławek
2 miejsce I LO Inowrocław
3 miejsce Chemik Inowrocław
4 miejsce ZS Elektrycznych Bydgoszcz
5 miejsce ZS Szubin
6 miejsce I LO Brodnica
7 miejsce: IV LO Grudziądz, LO Wąbrzeźno, ZS1 Rypin.

Skład drużyny IVLO:
Jakub Olszewski, Mateusz Ressel, Maciej Święconek, Jan Szymański, Borys Witkowski.
Trener Marcin Gralak.
 
Gratulujemy!

wfk 2023 zdj1  wfk 2023 zdj4 wfk 2023 zdj5 wfk 2023 zdj6 wfk 2023 zdj7 wfk 2023 zdj8

Ignacy Milczewski, uczeń klasy I d IV LO, startował w sobotę - 23 września 2023 w VI Regatach "Błękitna Wstęga Jeziora Rudnik" o Puchar Prezydenta Grudziądza w kategorii jachtów turystycznych i wspólnie z Michałem Bulge (II LO) zajął II miejsce.
Gratulujemy!

regaty1     regaty2   regaty3


Uczeń IV LO z klasy II c  - Bartosz Laskowski, zdobył II miejsce. podczas mistrzostw Polski w trójboju siłowym w Siedlcach
Gratulujemy.

BL trojboj zdj1 2023  BL trojboj zdj2 2023

BL trojboj zdj3 2023
W czwartek 21 września odbyło się  spotkanie integracyjnym uczniów klas pierwszych wraz z wychowawcami w Fort Wielka Księża Góra - Muzeum w organizacji .

Pogoda dopisała, na pierwszaków czekało atrakcji mnóstwo, w tym m.in.  zwiedzanie fortu, ognisko, pieczenie kiełbasek, gry i zabawy integracyjne.

Dobry humor nie opuszczał uczestników.

integracja2023zdj1

integracja2023zdj2

integracja2023zdj3

integracja2023zdj4

integracja2023zdj5