Nauczyciele

Przedmioty i nauczyciele w roku szkolnym 2022/2023

loading...
Lista przedmiotów prowadzonych w szkole
  1. Religia
  2. Język polski
  3. Język angielski
  4. Język hiszpański
  5. Język rosyjski
  6. Język niemiecki
  7. Matematyka
  8. Biologia
  9. Geografia
  10. Fizyka
  11. Chemia
  12. Przyroda
  13. Historia
  14. WOS
  15. Historia i społeczeństwo
  16. Podstawy Przedsiębiorczości
  17. Ratownictwo
  18. Edukacja dla bezpieczeństwa
  19. Informatyka
  20. Wychowanie fizyczne
  21. Bibliotekarz
  22. Psycholog
  23. Pedagog
  24. Filozofia
  25. Plastyka
  26. Muzyka
Religia
  • ks. Bartłomiej Przychodzki
Język polski
  • mgr Jolanta Wojciechowska
  • mgr Magda Przybysz
  • mgr Krystyna Zedlewska
Język angielski
  • mgr Michał Palikowski
  • mgr Grażyna Otolska-Mróz
  • mgr Monika Grzela
  • mgr Rafał Nadzieja
  • mgr Jarosław Radomski
  • mgr Anna Oczoś-Krawiecka
Język hiszpański
  • mgr Arkadiusz Szulca
  • mgr Anna Oczoś-Krawiecka
Język rosyjski
  • mgr Małgorzata Kwiatkowska
Język niemiecki
  • mgr Agnieszka Kalbarczyk
  • mgr Arkadiusz Szulca
  • mgr Lucyna Knochowska Supernak
Matematyka
  • mgr Małgorzata Piłat
  • mgr Bożena Góralska
  • mgr Jolanta Schoenwald
Biologia
  • mgr Renata Pik
  • mgr Maria Sołtys
  • mgr Karolina Szymaniuk
Geografia
  • mgr Małgorzata Gerke
  • mgr Bożena Formaniewicz-Kisiela
  • mgr Renata Kazubowska
Fizyka
  • mgr Paweł Jarzyński
  • mgr Łukasz Plieth
Chemia
  • dr Beata Sikorska
  • mgr Paweł Jarzyński
Przyroda
  • mgr Maria Sołtys
Historia
  • mgr Anna Kwiatkowska-Dreyer
  • mgr Maciej Kikulski
WOS
  • mgr Anna Kwiatkowska-Dreyer
Historia i społeczeństwo
  • mgr Maciej Kikulski
  • mgr Andrzej Gołębiewski
Podstawy przedsiębiorczości
  • mgr Krzysztof Furso
Ratownictwo
  • mgr Renata Pik
Edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Renata Pik
Informatyka
  • mgr inż. Wojciech Boruciński
  • mgr Sławomir Rządkowski
Wychowanie fizyczne
  • mgr Janusz Sołtys
  • mgr Sebastian Śnieć
  • mgr Marcin Gralak
  • mgr Sylwia Gralak
  • mgr Sławomir Piłat
Bibliotekarz
  • mgr Janusz Hinz
Psycholog
  • mgr Beata Bratko-Gruszka
Pedagog
  • mgr Anna Składanek
  • mgr Anna Wiśniewska - pedagog specjalny
Filozofia
  • mgr Jolanta Wojciechowska
Plastyka
  • mgr Magda Przybysz
  • mgr Adriana Grajkowska
Muzyka
  • dr Mateusz Iwanowski
Historia i teraźniejszość
  • mgr Maciej Kikulski
  • mgr Anna Kwiatkowska-Dreyer
Doradztwo zawodowe
  • mgr Michał Kwiatkowski
Rewalidacja
  • mgr Irmina Ciekot
  • mgr Anna Sereda