jeden procent

1% podatku dla 4 Liceum

Szanowni Państwo

Po raz kolejny zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz naszej szkoły. Dzięki Państwa życzliwości oraz wszystkich innych osób, którym los szkoły nie jest obojętny, możliwe jest pozyskanie środków finansowych na poprawę funkcjonowania naszej szkoły.

Jeden procent - jedna setna. Ułamek ten wydaje się mały i znikomy. Jednak pomnożony przez wielu podatników daje dość poważne kwoty wspomagające pracę szkoły. Mamy nadzieję, że nasza prośba o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej szkoły spotka się podobnie jak w latach ubiegłych ze zrozumieniem z Państwa strony.

Przekazane środki finansowe zostaną wykorzystane na wspieranie i realizację działań edukacyjnych szkoły, w których uczestniczą nasi uczniowie. Planujemy w dalszym ciągu rozwijać bazę dydaktyczną szkoły wyposażając sale lekcyjne w sprzęt i nowoczesne pomoce naukowe, które uatrakcyjnią zajęcia edukacyjne naszych uczniów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie.

Instrukcja

instrukcja 1 procent

Do pobrania w formacie PDF

1% - instrukcja - pdf