UWAGA!!!
Wejście do budynku IV LO od ulicy Sienkiewicza pozostaje nieczynne. Korzystamy z wejść - bocznego od strony boiska przy SP5, oraz od parkingu przy sali gimnastycznej.
Za utrudnienia przepraszamy.
UWAGA!!!
Wejście do budynku IV LO od ulicy Sienkiewicza pozostaje nieczynne. Korzystamy z wejść - bocznego od strony boiska przy SP5, oraz od parkingu przy sali gimnastycznej.
Za utrudnienia przepraszamy.

